Cyber Attacks | Konference
Cyber Attacks

Přednášející


Jindřich Šavel
CEO, Novicom

Jindřich Šavel

Jindřich Šavel v Novicomu uplatňuje své více než 30leté zkušenosti z oblasti návrhů a dodávek infrastruktur, aplikačního software, systémů pro správu dokumentů a řízení procesů, tvorby a řízení firemní, produktové i marketingové strategie a budování prodejní sítě. Právě při realizaci dodávek pro efektivní správu a zabezpečení počítačových sítí se měl možnost detailně seznámit se způsoby zajištění kybernetické bezpečnosti a také se širokou nabídkou produktů kybernetické ochrany na trhu. V Novicomu pracuje od konce roku 2012, kde nejprve zastával pozici obchodního ředitele, a od května 2020 působí jako CEO.

Ondřej Tichý
Project Manager & Security Consultant, Novicom, s.r.o.

Ondřej Tichý

Ing. Ondřej Tichý pracuje v Novicomu od dubna 2022 jako Project Manager & Security Consultant, kde uplatňuje své zkušenosti z působení v oboru ICT. Ve své kariéře působil jako Consultant v oblasti kybernetické bezpečnosti v Big4, kde měl na starosti testování obecných kontrol IT a podnikových automatizovaných kontrol z hlediska návrhu a provozní efektivity, hodnocení bezpečnosti různých systémů, identifikace nedostatků a následné formulování doporučení, mapování procesů a soulad s předpisy. Dále uplatňoval své zkušenosti jako projektový manažer pro implementaci nových řešení ve smyslu sběru dat a reportování v oblasti Automotive.

René Pospíšil
Country Manager, Bitdefender

René Pospíšil

René Pospíšil působí více než 30 let jako specialista v oblasti IT bezpečnosti, z toho většinu své kariéry pracoval v zahraničí pro světové výrobce různých IT řešení jako například Wall Data na pozici Channel Manager EMEA, Computer Associates (CA) na pozici Vice President EMEA Internet Security BU, a v posledních letech působí v IS4 security jako Country Manager Bitdefender CZ/SK. Jeho cílem je přinášet na lokální trh inovativní bezpečnostní technologie za účelem vytváření bezpečného důvěryhodného IT prostředí, k čemuž patří česká podpora a lokalizace produktů, a s tím spojené profesionální služby, nastavené na potřeby lokálního trhu.

Tomáš Luňák
Security Consultant, Alphaserver

Tomáš Luňák

Tomáš Luňák působí jako vedoucí konzultant ve společnosti Alphaserver, kde se zabývá především sběrem a analýzou logů, datových toků a reakcí na kybernetické incidenty. Dlouhodobě působí jako lektor mnoha renomovaných kurzů a nyní také využívá své znalosti jakožto učitel na katedře informační bezpečnosti, FIT ČVUT v Praze, kde se soustředí zejména na výuku kybernetické bezpečnosti z pohledu procesů, automatizace a standardizace prostředí.

Petr Zahálka
Security Business Development Manager, Tech Data – A TD SYNNEX Company

Petr Zahálka

Petr Zahálka pracuje ve společnosti Tech Data – A TD SYNNEX Company na pozici Security Business Development Manager a vede tým zabývající se audity bezpečnosti, návrhy bezpečnostních strategií a prodejem řešení v oblasti kyberbezpečnosti.

David Průša
Data Protection Solution System Engineer, Dell Technologies

Pavel Bašta
vedoucí CZ.NIC-CSIRT a CSIRT.CZ

Pavel Bašta

Pavel Bašta pracuje jako team leader a bezpečnostní analytik týmů CZ.NIC-CSIRT a CSIRT.CZ ve sdružení CZ.NIC. Problematice bezpečnosti se ve volném čase věnoval i dříve, kdy prošel různé oblasti IT, od komplexní správy sítě a serverů v menší společnosti, přes technickou podporu, konfiguraci a dohled zákaznických routerů, nebo správu zákaznických a interních serverů u internetového providera. Avšak až díky jeho působení ve sdružení CZ.NIC se mu bezpečnost stala nejen koníčkem, ale také každodenní pracovní náplní. Pavel je absolventem Bezpečnostně právních studií na Policejní akademii ČR a sám se také věnuje lektorské činnosti.

Jakub Jančík
Sales Engineer, Barracuda Networks, Inc.

Jakub Jančík

Jakub Jančík se bezpečností zabývá už několik let, počínaje studiem na Vysokém učení technickém v Brně přes práci v Brněnském startupu zaměřeném na monitorování síťové aktivity až po jeho současné působení ve společnosti Barracuda Networks, Inc., kde řeší oblasti emailové, aplikační a síťové bezpečnosti a ochranu dat.

David Pecl
Security Consultant, Security Avengers s.r.o.

David Pecl

David Pecl vystudoval informační bezpečnost na Vysokém učení technickém v Brně. Od začátku svého působení v oblasti bezpečnosti se věnuje převážně ochraně koncových stanic před moderními typy útoků a problematice vulnerability a patch managementu. Podílí se na návrhu architektur implementovaných řešení, implementaci samotné, jejich integraci na další nástroje, hardeningu systémů a školeních v oblasti bezpečnosti. Mimo jiné pravidelně přednáší na odborných konferencích i workshopech a věnuje se publikační činnosti. Je držitelem certifikace CompTIA CASP+ a CISSP.

Vojtěch Bumba
Head of Development, Trusted Network Solutions

Vojtěch Bumba

Vojtěch Bumba působí jako vedoucí vývoje ve společnosti Trusted Network Solutions, která je tvůrcem bezpečnostního řešení Kernun Adaptive Firewall. Kromě vývoje firewallu se Vojtěch zabývá i projektem Kernun Central Station, což je cloudový modul zodpovědný za tvorbu databáze aktivních hrozeb. Právě tato databáze je srdcem bezpečnostních řešení Kernun.

Jozef Kačala
Vicepresident of Global Sales Engineering, GFI Software

Jozef Kačala

Jozef Kačala pracuje v spoločnosti GFI Software na pozícii Vicepresident of Global Sales Engineering. Hlavnou náplňou jeho práce je komunikácia so zákazníkmi, konzultácie pri nasadení produktov v oblasti IT komunikácie a bezpečnosti. V súčasnosti sa zaoberá vplyvom rôznych druhov aplikácií na firemní bezpečnosť s ohľadom na to, akým najlepším spôsobom firemnú sieť zabezpečiť.

Boris Mittelmann
Senior Systems Engineer CEE, Veeam Software

Boris Mittelmann

Boris Mittelmann pracuje více než 20 let v IT. Zaměřuje se primárně na optimalizaci datových center, vysokou dostupnost, BC/DR, zálohování a ochranu dat.

Partneři konference

Hlavní partneři
Partneři
Mediální partneři

Pořadatel

Exponet s.r.o.

Již od roku 2000 se věnujeme event managementu, za sebou máme stovky realizovaných akcí a pěknou řádku spokojených klientů. Stejně dlouho pořádáme odborné IT konference, které si kladou za cíl seznamovat účastníky s novinkami v oboru, případovými studiemi i nabídkou produktů společností.